Pôžička do 24 hodín

Nezamestnaní ľudia, ktorý sa dostali do finančnej tiesne spravidla potrebujú peniaze okamžite. Preto ako už sám názov napovedá, jedná sa o typ tzv rýchlych pôžičiek, ktorých ponuka je na slovenskom trhu skutočne bohatá. Je to možné hlavne vďaka nebankovému sektoru, ktorý je ich hlavných poskytovateľom. Nebankové spoločnosti nekladú tak vysoké nároky na svojich klientov a sú schopní požičať Vám napríklad aj bez potvrdenia o výške príjmu. Ak teda potrebujete peniaze skutočne rýchlo, nestrácajte čas s bankami a poobzerajte sa po ponuke nebankových spoločností. Celkom určite sa Vám podarí vybrať práve také pôžičky, ktoré sú pre vás pripravené do 24 hodín.
Najrýchlejšie pôžičky sú cez SMS
Na ich vybavenie nemusíte čakať dlhé týždne, ale môžete využiť moderné technológie – mobilné telefóny. Prostredníctvom sms môžete požiadať o úver napríklad u spoločnosti Ferratum. Nečakajte však žiadne horibilné sumy, na prvý krát si budete môcť požičať len €75 a pri dobe splatnosti 15 dní, budete musieť vrátiť € 93,75. O schválení či neschválení žiadosti sa dozviete prostredníctvom sms za necelých 10 minút od odoslania žiadosti. Proces je naozaj veľmi jednoduchý a prekvapivo rýchly. V prípade, že Vaša žiadosť o bude schválená, peniaze dostanete na Váš účet už do jedného pracovného dňa. Ak dlh splatíte včas, tak Vám spoločnosť Ferratum v prípade druhej žiadosti vie poskytnúť až € 250.
Väčšina bánk nie je schopná zabezpečiť rýchle vybavenie  a schválenie úveru, lebo práve preverovanie klienta celý proces schvaľovania žiadosti spomaľuje.